Úvod  \ Polohovatelná hrací deka s hrazdou

Yookidoo - Polohovatelná hrací deka s hrazdou

Polohovatelná hrací deka s hrazdou - 0 ks

1 799

Výrobce: Yookidoo

Odeslání:do 7 dnů !

Kat. číslo: Y40145

Polohovatelná hrací deka s hrazdou, Yookidoo

Hrací deka provází miminko již od narození. Je pro něj první zábavou. Může si na ní hrát, odpočívat a učit se a objevovat první zajímavosti.

Tato zábavná deka Yookidoo má však ještě jednu věc navíc. Je polohovatelná. Jednoduchým způsobem tak můžete starší miminko na dece usadit a ukázat mu zábavný svět také z jiné perspektivy.

Polohovací hrací deka Yookidoo nabízí mnoho vývojových aktivit se spoustou zavěšených hraček.

Co všechno deka umí?

Dítě se může na této dece od narození bavit a hrát si. Zábavou se mu stane zavěšené chrastící zrcátko, chrastítko kytička s měkkým kousátkem, chrastítko pejsek z různých textilií s posuvnými kroužky, velké šustivé vlaječky, letadlo s kravičkou a pohyblivou vrtulí, které po zatřesení vydává zvuky, ale také oboustranný polštář s oky pro snadné upevnění hraček.

V první fázi si dítě hraje na dece v leže na zádech. Využívá zavěšených hraček a hraček, které jsou uchyceny na dece v leže.

V druhé fázi probíhá hraní na bříšku. Dítě je možno podkládat polštářkem. Hraní podporuje opakované zvedání hlavy a posiluje ramena, hrudník a horní část těla. Rozvíjí se hrubé motorické dovednosti.

V třetí fázi dítě může deku využívat také v polosedě. Jednodouchou přestavbou deky můžete miminko pohodlně poloposadit a dítě objevuje hračky a hraní zase jiným způsobem. Může také sledovat okolí, což je pro něj zábavné.

Tipy pro hru:

1. fáze - umístěte hračky na místo, kde je dítě nejlépe uvidí. Pomocí závěsných kroužků přizpůsobte hračky tak, aby je mělo dítě na dosah. Nebo umístěte hračky na deku kolem dítěte, abyste podpořili jeho objevování a zkoumání. 

2. fáze - umožntěte, aby dítě prozkoumalo hračky na břiše. Dochází tak k posílení trupu a vytvoření svalového tonusu. Pro pohodlnější ležení na bříšku použijte oboustranný polštář.

3. fáze - zabezpečte dítě v sedátku pomocí bezpečnostního postroje a podpůrného polštáře. 3 fáze se používá u dětí, které již samy drží hlavičku a vykazují známky samostatného držení trupu. Povzbuzujte je, aby se rozhlédli kolem svých hraček, rodiny a přátel. Zastrčte polštář pod sedák pro oporu dítěte a zavěste hračky na oblouk, aby je mělo na dosah.

K dispozici jsou 2 velikosti bezpečnostního postroje. Pro děti mladší 5 měsíců a pro děti starší 8 měsíců.

Deka je snadno složitelná pro pohodlné skladování a cestování.

Je možné ji prát v pračce.

Balení obsahuje: inteligentní konstrukce se 4 oblouky a pojistkami pro aretaci, hudební ledadlo s kravičkou, chrastítko pejsek, velké bezpečnostní zrcadlo, 5 ks závěsných kroužků, chrastítko kytička, snímatelná hrací deka, bezpečnostní popruhy pro použití v polosedu.

 

Muchláček mazlík myška Crazy Mousy

Cena: 416 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Nástěnné světlo ovládané gesty Fay, Rex, Otis

Cena: 1 599 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Naučná hra Beruška - I am learning touch

Cena: 810 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Plyšový medvěd Aurora Teal, šedo-modré šaty

Cena: 281 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Malá plyšová krémová kočička Guccio

Cena: 281 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Krabičková věž Kamarádi

Cena: 415 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup