Úvod  \ Farma se zvířátky 2v1

Scratch Europe - Farma se zvířátky 2v1

Farma se zvířátky 2v1 - 1 ks

555

Výrobce: Scratch Europe

Odeslání:do 5 dnů !

Kat. číslo: SC6181082

Farma se zvířátky 2v1, Scratch

Farma se zvířátky je kartonová krabička, která po rozložení slouží zároveň jako statek pro zvířátka. V ní děti najdou dřevěná zvířátka a traktor s vlečkou. Díky této kombinaci si mohou hrát svoji hru plnou zvířátek a práce na farmě.

Děti se od malička seznamují se zvířátky. Učí se, jak vypadá například kravička a jaké vydává zvuky. Díky této farmě se se zvířátky blíže seznámí a mohou si hrát svoji první hru. 

V sadě děti najdou také traktor s vlečkou, který je spojený magnetem a mohou na něm převážet všechna zvířátka.

Po ukončení hry děti pohodlně zvířátka uklidí do krabičky a umístí ji třeba na poličku, kde bude zároveň sloužit jako estetický prvek.

Sada obsahuje: kartonovou krabičku, která slouží jako farma, 4 zvířátka (kráva, prase, kůň a slepička) a traktor s vlečkou spojený magnetem.

Hračka podporuje rozvoj jemné motoriky a rozvíjí představivost.

Materiál kvalitní dřevo a karton

Velikost auta 14,5x14,5x17 cm

Vhodné pro děti od 3 let

 

Belgická značka Scratch je poměrně mladou značkou na hračkářském trhu a právě proto přináší na trh hračky v novém moderním designu a s novými nápady.

Design hraček Scratch vzniká v Belgii a podílí se na něm tým mladých lidí, které spojuje nadšení pro svou práci. Tým je složený z mladých rodičů a specialistů, který zohledňuje ve svých návrzích nároky dětí i rodičů na hračky, a to ruku v ruce s moderním nadčasovým designem, důrazem na inovaci a maximální bezpečnost produktů.

Každá z hraček je navrhována speciálně pro učitý věk dětí s ohledem na jejich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporují rozvoj jemné motoriky, koordinaci pohybů, logické myšlení a rozeznání jednotlivých barev a tvarů.

Všechny materiály použité na výrobu hraček Scratch jsou pečlivě vybírány. Všechny hračky a výrobky procházejí pravidelnou kontrolou v souladu s evropskými a mezinárodními normami. S hračkami Scratch si mohou být rodiče jistí, že volí to nejlepší pro své dítě.

Originální kaleidoskop - krasohled - Kytarista

Cena: 320 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Magnetický labyrint s perem Město

Cena: 572 Kč

Skladem: 2 ks

Kuličková dráha kravička

Cena: 1 782 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Velký maňásek Pejsek

Cena: 499 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Xylofon Confetti

Cena: 494 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup