Úvod  \ Dětský stan Indiánské týpí, modré

Scratch Europe - Dětský stan Indiánské týpí, modré

Dětský stan Indiánské týpí, modré - 1 ks

2 056

Výrobce: Scratch Europe

Odeslání:do 7 dnů !

Kat. číslo: SC6182521

Dětský stan Indiánské týpí, Scratch

Děti milují domečky, skrýše a stany. Rády si vytvářejí vlastní obydlí. Tento stan tepee bude originálním úkrytem i prvkem v dětském pokojíčku!

Dětský indiánský stan teepee se stane oblíbeným místem vašich malých indiánů. V týpí si můžete s dětmi sednout "kolem ohně" a číst si zajímavé indiánské příběhy.

Týpí má velmi snadný skládací systém a dvě okna s rolovacími závěsy. Stan je možné používat uvnitř i venku na zahradě (za suchého počasí).

Velikost 110x140 cm.

Materiál: odolná netkaná textilie

 

Belgická značka Scratch je poměrně mladou značkou na hračkářském trhu a právě proto přináší na trh hračky v novém moderním designu a s novými nápady.

Design hraček Scratch vzniká v Belgii a podílí se na něm tým mladých lidí, které spojuje nadšení pro svou práci. Tým je složený z mladých rodičů a specialistů, který zohledňuje ve svých návrzích nároky dětí i rodičů na hračky, a to ruku v ruce s moderním nadčasovým designem, důrazem na inovaci a maximální bezpečnost produktů.

Každá z hraček je navrhována speciálně pro učitý věk dětí s ohledem na jejich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporují rozvoj jemné motoriky, koordinaci pohybů, logické myšlení a rozeznání jednotlivých barev a tvarů.

Všechny materiály použité na výrobu hraček Scratch jsou pečlivě vybírány. Všechny hračky a výrobky procházejí pravidelnou kontrolou v souladu s evropskými a mezinárodními normami. S hračkami Scratch si mohou být rodiče jistí, že volí to nejlepší pro své dítě.

Magnetická hra Zubaté rybičky

Cena: 643 Kč

Skladem: 1 ks

Velké magnetické šipky s terčem Cirkus

Cena: 549 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Bubínek Sovičky

Cena: 474 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Dětský stan Indiánské týpí

Cena: 2 056 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Skládací pyramida Farma 2

Cena: 419 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Dřevěné magnetky Lesní zvířátka

Cena: 269 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup