Úvod

Neobyčejné razítkování!

5.10.2015

Všichni známe razítka. Razítka dětská, i ta dospělá. Děti razítkování baví. Je to jeden z prvních krásných obrázků, které se jim podaří vytvořit. Razítkování podporuje fantazii i jemnou motoriku. Nemusí však být tak obyčejné, jak se zdá.

Malé děti obtisknou razítka a mohou si je vybarvit. I když to budou z počátku třeba pouze „počmáraná“ razítka, dítě bude mít radost, že nakreslilo obrázek.

Větší děti mohou pomocí razítek vytvořit krásný výkres. Nakreslí si pozadí – louku, dům, zámek či autobus a do něj pomocí razítek zasadí děj. Razítka si mohou následně vymalovat a obrázek pak darovat třeba babičce, která z něj bude mít určitě velkou radost.

Školní děti pomocí razítek mohou vytvářet obrázky, první knihy, ale také třeba originální pozvánky či přání k narozeninám. Kombinace psaných a natištěných písmenek, doplněných obrázkem a originálním vybarvením, to potěší každého kamaráda (zde doporučujeme i kombinování s nálepkami).

AladinE Razítka StampoMinos Domácí zvířátkaDjeco Razítka Květiny

Razítka nejsou jen obyčejné razítkování, je to kreativní zábava, při které stačí pouze zapojit fantazii, ať už vaši, či vašich dětí.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup