Úvod

Malý princ

7. prosince 2015

Do českých kin vstupuje počátkem prosince vůbec první celovečerní adaptace klasiky od Antoinea de Saint-Exupéryho Malý Princ. Dojemný animovaný příběh o přátelství, lásce a skutečném štěstí.

 

Malý Princ (Le Petit Prince)

 

Ústřední postavou je malá holčička, kterou se její maminka snaží připravit na skutečný svět dospělých. Její plán naruší trochu excentrický, leč dobrosrdečný soused, letec, který holčičce představí neobyčejný svět, jenž mu před dávnou dobou představil Malý princ. Ve světě, kde vše je možné, začne pro malou holčičku kouzelná cesta uvnitř vlastní představivosti, na které znovuobjeví své dětství a zjistí, že skutečně můžeme vidět jen srdcem.

 

Avenue Mandarine Kreativní set s razítky a samolepkami Malý Princ (Le Petit Prince)Avenue Mandarine Puzzle Malý Princ (Le Petit Prince)Avenue Mandarine Velká kreativní sada Malý Princ (Le Petit Prince)

 

Francouská značka Avenue Mandarine při příležitosti uvedení filmu do kin představuje nádherně ilustrované kreativní sady a puzzle s motivem malého prince.

 

Avenue Mandarine Kreativní nalepovací sada Malý Princ (Le Petit Prince)Avenue Mandarine Příběhový sešit s nálepkami Malý Princ (Le Petit Prince)Avenue Mandarine Velké puzzle 3v1 Malý Princ (Le Petit Prince)

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup