Úvod  \ Výtvarná sada Zářivé okouzlení

Djeco - Výtvarná sada Zářivé okouzlení

Výtvarná sada Zářivé okouzlení - 0 ks

520

Zboží se již neprodává

Výrobce: Djeco

Kat. číslo: DJ08650

Výtvarná sada Zářivé okouzlení, Djeco

Tato nádherná kreativní sada od firmy Djeco nadchne všechny milovníky kreslení - děti i maminky. Po dokreslení je možné si obrazy zarámovat.

Podle návodu postupně domalovávejte jednotlivé obrázky. Malování není vůbec snadné. Je potřeba si všímat detailů, které máte postupně vymalovat. Jen tak vám vzniknou dokonalé obrázky hodné pravého umělce. Vymalování jednoho obrázku není pouze chvilkovou záležitostí.

Kreativní sada Zářivé okouzlení je velmi nádherná. Postupným vymalováním vznikají velmi nádherné a poetické obrázky.

Součástí sady jsou oboustranné fixy, kdy je využíváno tenkých i štětcových hrotů. Sada obsahuje také třpytivý fix na dokreslování detailů.

Sada obsahuje 4 předlohy na tvrdém kartonu s poetickým motivem, které děti domalují podle návodu pomocí oboustranných fixů, 6 profesionálních fixů se štětečkem z jedné strany pro větší plochy, a s ostrým hrotem pro detailní kresbu, 1x třpytivý fix a detailní ilustrovaný návod. Hotové obrázky lze zarámovat a krásná krabička Vám zůstane pro uchovávání různých pokladů.

Vhodné pro děti od 7 let, ale také pro kreativní rodiče.Výroba bonbonů

Cena: 799 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Akvarelové malování - Ve vzduchu

Cena: 399 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Akvarelové malování - Rytíři - pouze obrázky

Cena: 249 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Akvarelové malování - Princezny

Cena: 399 Kč

Skladem: 1 ks

Výroba bonbonů

Cena: 799 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Kreativní sada My arts and crafts XXL sada s aktivitami 3

Cena: 499 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Djeco logo

DJECO je francouzská firma, která vyrábí originálně výtvarně zpracované, vtipné a jednoduše geniální hračky.Značka DJECO klade velký důraz na výtvarnou a estetickou stránku - hračky navrhují a ilustrují velmi talentovaní výtvarníci, kteří dodávají už tak zajímavým předmětům perfektní vzhled. Hračky DJECO umí děti zabavit a při tom rozvíjejí fantazii a zároveň vzdělávají.

Unikátní svět DJECO tvoří celá řada her, hračky a dekorativní předměty. V širokém sortimentu najdete vysoce kvalitní dřevěné hračky, puzzle, společenské a karetní hry, kreativní sady, dekorace do dětského pokojíčku, porcelán a mnoho - mnohodalších pokladů s nezaměnitelným designem DJECO! Pro větší děti dostávají hry a hračky mimo krásné ilustrace a nápadité zpracováníidalší rozměr. Hračky začnou být vynalézavé, tvořivé, prostě nadčasové. Ohromí svojí variabilitou, která přímo podporuje kreativitu dětí a budou tak dál a dál ovlivňovat a rozvíjetjejich pohled na svět.

Existuje ještě nějaká hra nebo hračka, která Vás dosud nenapadla? DJECO ji už určitě vymyslelo. Hledejte a pozorně se dívejte, kreativní svět DJECO je Vám otevřený.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup