Úvod  \ Výtvarná sada Sen

Djeco - Výtvarná sada Sen

Výtvarná sada Sen - 0 ks

509

Zboží se již neprodává

Výrobce: Djeco

Kat. číslo: DJ08640

Výtvarná sada Sen Djeco

Tato nádherná kreativní sada Djeco od předních francouzských návrhářů nadchne všechny milovníky kreslení. Po dokreslení je možné si obrazy zarámovat.

Děti malují podle návodu nebo vlastní fantazie. Oboustranné fixy z nich dělají opravdové malíře a výsledné kresby jsou velmi krásné.

Sada obsahuje 4 předlohy poetických obrázků na tvrdém kartonu, které děti domalují podle návodu, 7 profesionálních fixů se štětečkem z jedné strany pro větší plochy, a s ostrým hrotem pro detailní kresbu, a detailní ilustrovaný návod. Hotové obrázky lze zarámovat a krásná krabička Vám zůstane pro uchovávání různých pokladů.

Obsahuje: 4 předlohy na tvrdém kartonu, 7 oboustraných fixů, brožurku s návodem která vás navede krok za krokem.

Vhodné pro děti od 7 let.


Umělecké obrázky Safari - kreativní sada

Cena: 299 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Dětský deštník Květinová zahrada

Cena: 240 Kč

Skladem: 2 ks

Designový sešit se samolepkami Aurélia

Cena: 135 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

3D dekorace - Kreativní sada Phoenix

Cena: 299 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Factory art + technology Svítící brož králičí slečna

Cena: 649 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Djeco logo

DJECO je francouzská firma, která vyrábí originálně výtvarně zpracované, vtipné a jednoduše geniální hračky.Značka DJECO klade velký důraz na výtvarnou a estetickou stránku - hračky navrhují a ilustrují velmi talentovaní výtvarníci, kteří dodávají už tak zajímavým předmětům perfektní vzhled. Hračky DJECO umí děti zabavit a při tom rozvíjejí fantazii a zároveň vzdělávají.

Unikátní svět DJECO tvoří celá řada her, hračky a dekorativní předměty. V širokém sortimentu najdete vysoce kvalitní dřevěné hračky, puzzle, společenské a karetní hry, kreativní sady, dekorace do dětského pokojíčku, porcelán a mnoho - mnohodalších pokladů s nezaměnitelným designem DJECO! Pro větší děti dostávají hry a hračky mimo krásné ilustrace a nápadité zpracováníidalší rozměr. Hračky začnou být vynalézavé, tvořivé, prostě nadčasové. Ohromí svojí variabilitou, která přímo podporuje kreativitu dětí a budou tak dál a dál ovlivňovat a rozvíjetjejich pohled na svět.

Existuje ještě nějaká hra nebo hračka, která Vás dosud nenapadla? DJECO ji už určitě vymyslelo. Hledejte a pozorně se dívejte, kreativní svět DJECO je Vám otevřený.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup