Úvod  \ Počítání s provlékáním - prošívací zvířátka

Djeco - Počítání s provlékáním - prošívací zvířátka

Počítání s provlékáním - prošívací zvířátka - 0 ks

480

Výrobce: Djeco

Odeslání:do 7 dnů !

Kat. číslo: DJ08326

Počítání s provlékáním - prošívací zvířátka, Djeco

Počítání s provlékáním je kreativní naučná sada pro děti. Děti si zábavnou formou zlepší motoriku, naučí se počítat a vytvoří si pomocí šňůrek milá zvířátka.

Sada obsahuje 8 oboustranných děrovaných kartonových karet, které děti postupně prošijí přiloženými provázky. Postupují podle čísel, díky čemuž si zopakují také počítání. Pro děti je malým tajemstvím, jaké zvířátko  a v jakém prostředí vlastně vyšijí. Dozví se to až po správném provlečení šňůrek.

Tato tvořivá sada dětem procvičí jemnou motoriku a zdokonalí jim první počty. Je vhodná také pro zklidnění a soustředění dítěte.

Sada obsahuje: 8 oboustranných kartonových karet (celkem 16 obrázků, 8 barevných tkaniček a návod k použití

Doporučený věk od 4 let.

Společenská hra Sklízení zahrádky

Cena: 877 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Magnetibook Jednorožci

Cena: 499 Kč

Skladem: 1 ks

Logic Case Logická hra - startovací sada 7+

Cena: 379 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Puzzle - Pták Dodo

Cena: 420 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Puzzle - obraz Duhoví tygři

Cena: 390 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Mechanická 3D stavebnice - Motorka s vozíkem

Cena: 820 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Djeco logo

DJECO je francouzská firma, která vyrábí originálně výtvarně zpracované, vtipné a jednoduše geniální hračky.Značka DJECO klade velký důraz na výtvarnou a estetickou stránku - hračky navrhují a ilustrují velmi talentovaní výtvarníci, kteří dodávají už tak zajímavým předmětům perfektní vzhled. Hračky DJECO umí děti zabavit a při tom rozvíjejí fantazii a zároveň vzdělávají.

Unikátní svět DJECO tvoří celá řada her, hračky a dekorativní předměty. V širokém sortimentu najdete vysoce kvalitní dřevěné hračky, puzzle, společenské a karetní hry, kreativní sady, dekorace do dětského pokojíčku, porcelán a mnoho - mnohodalších pokladů s nezaměnitelným designem DJECO! Pro větší děti dostávají hry a hračky mimo krásné ilustrace a nápadité zpracováníidalší rozměr. Hračky začnou být vynalézavé, tvořivé, prostě nadčasové. Ohromí svojí variabilitou, která přímo podporuje kreativitu dětí a budou tak dál a dál ovlivňovat a rozvíjetjejich pohled na svět.

Existuje ještě nějaká hra nebo hračka, která Vás dosud nenapadla? DJECO ji už určitě vymyslelo. Hledejte a pozorně se dívejte, kreativní svět DJECO je Vám otevřený.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup