Úvod  \ Kreativní sada s olejovým pastelem Barevná jungle

Djeco - Kreativní sada s olejovým pastelem Barevná jungle

Kreativní sada s olejovým pastelem Barevná jungle - 0 ks

420

Zboží se již neprodává

Výrobce: Djeco

Kat. číslo: DJ08618

Kreativní malířská sada Barevná jungle, Djeco

Luxusní výtvarný set Barevná jungle je malířská kreativní sada, kde si děti vytvoří obrazy pomocí olejových pastelů, vyškrabávání a lepení.

Děti vymalují samostatné části obrazu (zvířátka) podle návodu. Postupným přemalováváním jednotlivých barev na částech zvířat vytvoří několik vrstev malby. Podle návodu následně vyškrábou části obrázků přiloženým škrabátkem (vytoří na nich vzory a dekorace) a v těch se objeví spodní vrstvy malby (jiné barvy). Vzniknou jim tak vícebarevná zvířátka, která budou originální a krásná. Dotvořená zvířátka nalepí lepidlem na základní předlohy obrazu a vznikne jim krásný kolážový obraz, který si mohou třeba zarámovat.

Obrazy jsou svým tématem velmi krásné a nadčasové. Jsou v krásných veselých barvách a budou velmi slušet každému interiéru domácnosti.

Sada je svým motivem a pracností vhodná také pro dospělé, kteří rádi malují.

Sada obsahuje: 4 základní obrázky na pevném kartonu, další jednotlivé části obrázků k dotvoření (28 kusů předřezaných archů), 12 olejových pastelů, vyškrabávací pero, lepidlo, štěteček, krycí podložku a podrobný návod k použití

Doporučený věk od 6-11 let


 

Společenská mini hra Křečkovy zásoby

Cena: 175 Kč

Skladem: 1 ks

Obrázky z třpytek a flitrů Paradisio

Cena: 499 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Obrázky z třpytek a flitrů Paradisio

Cena: 499 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Obrázky z písku Sladká říše

Cena: 440 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Djeco logo

DJECO je francouzská firma, která vyrábí originálně výtvarně zpracované, vtipné a jednoduše geniální hračky.Značka DJECO klade velký důraz na výtvarnou a estetickou stránku - hračky navrhují a ilustrují velmi talentovaní výtvarníci, kteří dodávají už tak zajímavým předmětům perfektní vzhled. Hračky DJECO umí děti zabavit a při tom rozvíjejí fantazii a zároveň vzdělávají.

Unikátní svět DJECO tvoří celá řada her, hračky a dekorativní předměty. V širokém sortimentu najdete vysoce kvalitní dřevěné hračky, puzzle, společenské a karetní hry, kreativní sady, dekorace do dětského pokojíčku, porcelán a mnoho - mnohodalších pokladů s nezaměnitelným designem DJECO! Pro větší děti dostávají hry a hračky mimo krásné ilustrace a nápadité zpracováníidalší rozměr. Hračky začnou být vynalézavé, tvořivé, prostě nadčasové. Ohromí svojí variabilitou, která přímo podporuje kreativitu dětí a budou tak dál a dál ovlivňovat a rozvíjetjejich pohled na svět.

Existuje ještě nějaká hra nebo hračka, která Vás dosud nenapadla? DJECO ji už určitě vymyslelo. Hledejte a pozorně se dívejte, kreativní svět DJECO je Vám otevřený.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup