Úvod

JUCHOOTEST

Filozofie Juchoo – prodávat pouze kvalitní, originální produkty od vybraných dodavatelů.

 

Za produkty nabízené v našem e-shopu si stojíme, a proto se snažíme o to, poznat je na vlastní kůži. Výrobky nabízených firem proto nejen zkoumáme osobně, ale především testujeme na vlastních dětech. Není lepší reference než vědomí, že hračka, hra nebo doplněk se našim dětem líbí a jsou s ní spokojeni.

 

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vytvořit rubriku „JUCHOOTEST“, kde vám budeme přinášet výsledky našeho testování. Věříme, že se Vám příspěvky v této rubrice budou líbit a Vy zde naleznete užitečné tipy na dárky, hračky a potřeby i pro Vaše děti od rodičů, jako jste Vy.

 

Produkty označené logem "JUCHOOTEST" jsme otestovali na našich dětech a máme s nimi tedy vlastí zkušenost, o kterou se s Vámi rádi podělíme. O těchto výrobcích zde budeme uveřejňovat i články v podobě recenzí.

 

Samozřejmě budeme rádi za každý Váš komentář a názor. Když nám napíšete vlastní zkušenost s výrobkem - odměna za zveřejnění článku – i Vy se můžete podílet na tvorbě obsahu těchto stránek, kde bychom chtěli ostatním rodičům přinášet kvalitní a hodnotné informace a o produktech z našeho obchůdku. Za zaslanou recenzi pro Vás máme odměna v podobě slevového kupónu na nákup v našem e-shopu!


 

2014-05-05
Kreativní sada Sametové malování Ptáčci od Djeco

Djeco Sametové malování Ptáčci Nastalo jaro plné krásných a slunečných dní, které s sebou jako vždy přináší také dny promočené deštěm. A právě takového deštivého odpoledne jsme využili k vyzkoušení kreativní výtvarné sady „Sametové malování Ptáčci“ od francouzské firmy Djeco. Proč může být malování sametové?

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup