Úvod

Juchootest - kufry a taštičky na kosmetiku

Testujeme kufry a kosmetické taštičky Sigikid

Tento test není úplně aktuální a nový, ale probíhá stále - už 2 roky. Našim dětem jsme tehdy pořídili kufry fotbalista Kily Keeper3 Happy Friends (designově starší modely). Aby měly vybavení na cesty kompletnější, dostaly k tomu také rozkládací pouzdra na hygienu  fotbalista Kily Keeper a princezna Pinky Queeny. Už 2 roky vše aktivně používají na cesty k babičce i dovolené a věci jsou úžasné. Do kufrů si zabalí vše, co potřebují – oblečení, kosmetiku i nějaké hračky. Spokojeně si kufříky odvezou a my jsme zase rádi, že máme všechno jejich oblečení v kufřících roztříděné, pohodlně je najdeme a neplete se nám to dohromady.

Kufr Fotbalista Kily KeeperKufr 3 happy friends

Hlavní kapsa kufru jim slouží na oblečení, do vnitřní kapsy, která je přístupná samostatně z boku kufru, většinou naskládají hračky, menší kapsa pojme hygienické potřeby a spodní prádlo a ta nejmenší kapsička je většinou určena na omalovánky či tenkou knížečku.

Sigikid Taštička na kosmetiku princezna Pinky QueenyTaštička na kosmetiku fotbalista Kily Keeper

Dceři do kosmetické taštičky rozdělím do jednotlivých kapsiček sponečky a čelenky, do velké kapsy umístíme vše potřebné na hygienu, pouzdro zapneme a může se jet. Při příjezdu na místo pouzdro rozbalíme, zavěsíme tam, kde nám to situace umožňuje a máme stále vše roztříděné a pohodlně po ruce. Děti ví, kam si mají sáhnout pro kartáček, pastu i hřeben.

Kufry i taštičky na hygienu se staly automatickou součástí všech našich delších cest.

Pouze na školy v přírodě dostává syn náš velký kufr, protože na vybavení na celý týden včetně obuvi by byl tento kufřík pro něj už opravdu malý.

Dětské kufry mají své kouzlo i dávku praktičnosti. Takže pokud ještě nevíte, zda kufřík pořídit či nikoliv, neváhejte. Není nic kouzelnějšího, než malá, spokojená „letuška“ či „pilot“, kteří si vezou svůj kufřík. Děti jsou stále dětmi, ale baví je být tak trošku dospělými. Tak proč jim to nedopřát?

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup