Scratch Europe Dětská noční lampička s projektorem Safari
Kód: SC6182316Související produkty
Detailní popis produktu
Dětská noční lampička s projektorem Safari, Scratch
Většina dětí je spokojených, když nemají při usínání úplnou tmu. Na toto jsou vhodná stínítka, noční lampičky a projektory. Noční lampička Scratch Safari je 2v1.
Lampička Safari má jemné noční osvělení s obrázkem Safari a zároveň může promítat hvězdnou oblohu na strop. Dětem se tak bude lépe usínat a světlo je příjemně ukolébá ke spánku.
U lampičky je možné jedním stisknutím tlačítka nastavit projektor s hvězdami, dvěma stisknutími přidá k projektoru lampičku a třetím stisknutím vypne projektor a zůstane svítit pouze lampička.
Lampička je lehká a přenosná a děti ji mohou použít v noci například při cestě na toaletu nebo k rodičům.
Lampička je pěkná a bude pěkným doplňkem do dětského pokoje.
Lampička má časovač, který po 15 minutách lampičku sám vypne.
Materiál: plast
Velikost: 14x14x12,7 cm
Lampička vyžaduje 3x baterie AA LR6 (nejsou součástí výrobku
Doplňkové parametry
Kategorie: | Noční světla, lampičky |
---|---|
EAN: | 5414561823162 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Belgická značka Scratch Europe je poměrně mladou značkou na hračkářském trhu, přesto nebo právě proto přináší na trh hračky v novém moderním designu a s novými nápady. Design hraček Scratch Europe vzniká v Belgii a podílí se na něm tým mladých lidí, které spojuje nadšení pro svou práci. Jedná se o tým složený z mladých rodičů a specialistů, který zohledňuje ve svých návrzích nároky dětí i rodičů na hračky, a to ruku v ruce s moderním nadčasovým designem, důrazem na inovaci a maximální bezpečnost produktů. Každá z hraček je navrhována speciálně pro učitý věk dětí s ohledem na jejich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch Europe podporují rozvoj jemné motoriky, koordinaci pohybů, logické myšlení a rozeznání jednotlivých barev a tvarů. Všechny materiály použité na výrobu hraček Scratch Europe jsou pečlivě vybírány a všechny výrobky procházejí pravidelnou kontrolou v souladu s evropskými a mezinárodními normami. S hračkami Scratch si mohou být rodiče jistí, že volí to nejlepší pro své dítě.
Výrobní společnost : | Dam bv |
---|---|
Adresa : | Nijverheidsstraat 54F bus 1, 2160 Wommelgem, Belgie |
E-mail : | info@dam.be |