Úvod  \ Fontána - zábavná fontána

Yookidoo - Fontána - zábavná fontána

Fontána - zábavná fontána - 0 ks

899

Zboží se již neprodává

Výrobce: Yookidoo

4 komentáře

Kat. číslo: Y40115

Zábavná fontána, Yookidoo

Zábavná fontána od firmy Yookidoo je hračka do vany, která pobaví všechny děti.  Proudy vody, které z této hračky stříkají i lodičky se stanou skvělou zábavou.

Základna hračky se připevní na dno vany a středem čerpá vodu. Tím vytváří magickou fontánu.

Lodě a postavičky se mohou na sebe stavět libovolně jak dítě napadne. Tím se rozvíjí koordinace "oko - ruka" a zlepšuje se manuální zručnost dítěte.

Změna komponentů na vrcholu fontány způsobuje různé vodní efekty a pohyby, které napomáhají učit dítě vztahu "příčina - následek" a podporují tak jeho kreativní experimentování.

Na červené lodi se točí panáček a stříká jako sprej. Modrá loď má otočnou vrtuli. Chobotnice stříká na všechny strany, potápěči vyraší vlasy a z úst mu stříká proud vody. Dítě baví sledovat stříkající proudy vody. Nechává si jí stříkat na obličej, přestává se tak bát vody.

Zapínání a vypínání je velmi snadné. Stačí jen stisknout oranžovou hlavičku na zelené základně.

Lodě a postavičky mohou také plavat libovolně na hladině vody po celé vaně.

Doporučený věk 12m+ 

Kouzelný kohoutek - hračka do vany

Cena: 699 Kč

Skladem: 2 ks

Hrací deka s hrazdou

Cena: 2 299 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

(4)
Fontána

Velmi doporučuji, byl to dárek pro dceru (1 rok), ale nadšená je z ní i tříletá dcera, jen je trochu problém dostat je z vany ven. Jediná drobnost je, že upevňovací noha nám nedrží na dně vany, máme na ní protiskluzové "hrbolky", vyžaduje rovný povrch. Ale není to problém, fontána jde použít bez problémů i bez ní. Z nohy si holky dělají komín :-)

Přidáno: 15.09.2017 13:33:50
(3)
Fontána Yookidoo

Výborná věc do koupacího jezírka i do vany. Jen někdy je menší proud vody, ale po vypnutí a zapnutí zase naběhne dobře. Děti se s ní opravdu zabaví.

Přidáno: 16.08.2013 09:38:57
(2)
Fontána

Dcerka je z fontány nadšená, stejně tak jako z kouzelného kohoutku :) koupání miluje a krásně si s nimi vyhraje :) určitě doporučuji.

Přidáno: 15.05.2013 08:22:20
(1)
Fontána

Z fontány jsou nadšené obě naše děti děti (1 a 4 roky), mám problém je dostat z vany :) Fontánu máme krátce, ale zatím můžu říct, že to byla dobrá koupě.

Přidáno: 03.04.2013 09:39:31

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup