Úvod  \ Skládací pyramida ZOO

Scratch Europe - Skládací pyramida ZOO

Skládací pyramida ZOO - 1 ks

419

Výrobce: Scratch Europe

Odeslání:do 7 dnů !

Kat. číslo: SC6181096

Skládací pyramida ZOO, Scratch

Edukativní pyramida Scratch ZOO ukrývá mnoho možností stavění a skládání. Kostky mohou být stavěny jedna na druhou do výšky nebo vedle sebe jako puzzle.

Z 10 kostek různých rozměrů postavte dlouhého hada s obrázkem nebo vysokou věž. Zábava, která dítěti rozvíjí jemnou motoriku a představivost.

Na jednotlivých kostkách je ukryté puzzle znázorňující svět eskymáků, které při stavění kostek do výšky není viditelné. Bude úkolem vašich dětí jej správně sestavit.

Na kostkách jsou zobrazena zvířata z celého světa. Děti se tak pomocí kostek učí skládat věž, sestavovat puzzle, poznávat zvířátka a počítat do 10.

Pyramida Scratch je velmi povedená edukativní hračka pro nejmenší děti.

Celková výška pyramidy je 107 cm!

Velikost kostek: 15x15x cm

Materiál je odolný a trvanlivý karton

Vhodné pro děti od 12 měsíců

 

Belgická značka Scratch je poměrně mladou značkou na hračkářském trhu a právě proto přináší na trh hračky v novém moderním designu a s novými nápady.

Design hraček Scratch vzniká v Belgii a podílí se na něm tým mladých lidí, které spojuje nadšení pro svou práci. Tým je složený z mladých rodičů a specialistů, který zohledňuje ve svých návrzích nároky dětí i rodičů na hračky, a to ruku v ruce s moderním nadčasovým designem, důrazem na inovaci a maximální bezpečnost produktů.

Každá z hraček je navrhována speciálně pro učitý věk dětí s ohledem na jejich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporují rozvoj jemné motoriky, koordinaci pohybů, logické myšlení a rozeznání jednotlivých barev a tvarů.

Všechny materiály použité na výrobu hraček Scratch jsou pečlivě vybírány. Všechny hračky a výrobky procházejí pravidelnou kontrolou v souladu s evropskými a mezinárodními normami. S hračkami Scratch si mohou být rodiče jistí, že volí to nejlepší pro své dítě.

Ozubené tvary do vany

Cena: 299 Kč

Skladem: 2 ks

Tahací traktor s aktivitami

Cena: 791 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Létající balón na zavěšení

Cena: 329 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Chrastící zvukové kostky Moře

Cena: 615 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Dřevěný kamion s auty

Cena: 932 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Zatloukačka s xylofonem Pure

Cena: 689 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup