SentoSphere Kreativní sada Křišťálový květ
Kód: SSP9510Související produkty
Detailní popis produktu
Kreativní sada Kříšťálový květ od firmy Sentosphere je tvoření pro děti od 8 let, se kterým postupně vytvářejí okvětní lístky a květiny. Sledují, jak barvy schnou a mění se v průsvitné okouzlující květy. Hotové květiny se stanou krásnou dekorací do pokoje nebo na okno.
Děti si vytvoří 8 květin, které vypadají jako skleněné. Pro jejich výrobu vytvarují lístky do formy a naplní je barvou. Během několika hodin se voda odpaří a barva se stane krystalickou. Pak už jen stačí ozdobit stonky, květiny doplnit pestíky z hmoty Patarev a květina může zdobit dětský pokoj.
Zbylé vitrážové barvy mohou děti využít k dalšímu tvoření. Vznikají tak barevné obrázky, které lze přilepit na okno, lednici nebo jiné hladké povrchy a kdykoliv je znovu přemístit.
Proč si děti tvoření květin zamilují a co jim přinese:
- vytvoří si 8 průhledných květin z vitrážových barev
- budou experimentovat s průsvitnými efekty
- rozvoj kreativity a fantazie při tvoření
- jemná motorika při práci s barvami a formami
- radost z vlastnoručně vyrobené dekorace
- možnost dalšího tvoření se zbylými barvami
- trénink soustředění a trpělivosti
- vhodné pro samostatné i společné tvoření
Balení obsahuje:
- 10 tub vitrážových barev
- 2 tvarovací formičky
- 1 sáček modelovací hmoty Patarev
- 2 malé role zeleného papíru
- 50 stonků pro květiny
Křišťálový květ - Crystal Flor je krásný dárek pro děti, které milují originální tvorbu dekorativních předmětů.
Sada je vhodná pro děti od 8 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kreativní sady |
|---|---|
| EAN: | 3373910095105 |
| Věk dítěte: | od 7 let, od 9 let, od 11 let |
| Pohlaví: | Holka, Kluk |
| Rozvoj schopností: | Kreativita a tvořivost, Motorika, Soustředění, Fantazie, Smyslové vnímání |
| Upozornění: | Nevhodné pro děti do 3 let, protože mohou spolknout malé části. Nebezpečí udušení! |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
SentoSphere je francouzská firma, která se prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad zaměřuje na výrobu produktů podporujících lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Rozhodla se také navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty posléze obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Uvědomuje si, že západní vzdělávání je totiž založeno především na výuce právě skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupem let také přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti. Produkty SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší. Všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km. Kreativní sady SentoSphere jsou velmi vyhledávané jako dokonalý dárek pro všechny děti.
| Výrobní společnost : | Sentosphere |
|---|---|
| Adresa : | 59 Bd du General Martial Valin 75015 Paris France |
| E-mail : | sav@sentosphere.fr |



