Úvod  \ Plyšový medvídek Brody - trenér spánku s melodiemi a světlem - modrý

Zazu - Plyšový medvídek Brody - trenér spánku s melodiemi a světlem - modrý

Plyšový medvídek Brody - trenér spánku s melodiemi a světlem - modrý - 0 ks

1 199

Výrobce: Zazu

Odeslání:do 7 dnů !

Kat. číslo: ZA-BRODY-02

Plyšový medvídek Brody - trenér spánku s melodiemi a světlem - modrý, Zazu

Plyšový medvídek jako trenér spánku s melodiemi a světlem od firmy Zazu bude skvělým parťákem vašeho dítěte a zajistí pořádný odpočinek vašich dětí i vás samotných. Jak to dokáže?

Malé děti netuší, kdy je čas spinkat a kdy vstávat. Budí se většinou přesně naopak, jak by měly. Přes týden nechtějí vstávat a o víkendu naopak vyskočí z postýlky v šest hodin ráno. Medvídek Brody může být řešení. 

Tento trenér spánku dětem pomocí světla ukáže, kdy je čas spinkat, kdy ještě mají zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči. Kromě těchto funkcí umí také vaše dítě uklidnit pomocí melodií a poskytne jim světýlko, které podpoří jejich usínání a odežene pomyslené bubáky z pokojíčku. Medvídek Brody tak bude skvělým parťákem a budete ho mít rádi vy i vaše dítě.

Jak to celé funguje?

Heboučký plyšový medvěd má v bříšku vyjímatelný modul. Na ten naprogramujete, kdy je čas zůstat ještě v postýlce a kdy už dítě může běžet za vámi. Stačí pak pouze zmáčknout bříško medvídka a dítě se řídí barvou. Červená - spinkej, oranžová - ještě zůstaň v klidu a zelená - šup z postýlky.

Modul je zároveň přehrávačem uklidňujících melodií. Hraje bílý šum, ukolébavky a zvuk africké přírody. Je u něj možné také nastavit senzor pláče, který aktivuje Brodyho, když dítě začne plakat. (snímač na pláč se aktivuje po 3s, aby se zabránilo přijímání třeba jen nočního zakašlání). 

Je čas jít spát. Naprogramujte medvídka a rozsvítí se červené uklidňující světlo. Můžete také vybrat oblíbenou melodii. Světlo i zvuk se po 10 minutách automaticky vypnou. 

Ještě vydrž v postýlce. 30 minut před nastaveným časem ke vstávání se Brody po stisknutí bříška rozsvítí oranžově. To znamená, že má dítě ještě zůstat v postýlce. 5 minut před možným vstáváním se Brodymu bříško rozsvítí oranžově samo.

Hurá, už je ráno! Brodyho břísko se automaticky přepíná na zelenou barvu. A to znamená volnost a možnost vyběhnout z postýlky. Po 5 minutách se bříško automaticky vypne. Pokud však vaše dítě zmáčkne bříško, svítí opět zeleně.

Medvídek Brody je trenérem spánku i uklidňujícím parťákem na noc. Automaticky se vypíná po 10 minutách a můžete si nastavit hlasitost přehrávání.

Medvídek Brody bude láskou vašich dětí.

Zvukový modul v jeho bříšku je možné vyjmout a medvídka vyprat.

Plyšové zvířátko funguje na 3x1,5V AA baterie

Velikost plyšáka 40 cm

Doporučený věk: 0+

 

Dětská čtecí lampička a noční světlo ovečka FIN - šedá

Cena: 699 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Tygr Puschkin s proužky

Cena: 289 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Plyšový pejsek Tiffany Off s mašlí

Cena: 699 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Medvěd Mavi - modré kalhoty, střední

Cena: 570 Kč

Skladem: 1 ks

Medvěd Mavi - zelené kalhoty

Cena: 480 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup