Úvod  \ Plyšový medvěd Retro Frankie - kloubový s bílou mašlí

Bukowski - Plyšový medvěd Retro Frankie - kloubový s bílou mašlí

Plyšový medvěd Retro Frankie - kloubový s bílou mašlí - 0 ks

767

Sleva: 7% (-58 Kč)

Běžně:  825 KčNejnižší cena, za kterou se produkt nabízel v posledních 30 dnech před zahájením slevy.

Výrobce: Bukowski

Skladem: 1 ks

Kat. číslo: 18716

Plyšový medvěd Retro Frankie - kloubový s bílou mašlí, Bukowski

Plyšový medvěd Frankie je originální kloubový medvěd z retro edice Bukowski. Svým vzhledem vás přenese do starých časů dokonalých medvědů, kteří měli své jedinečné kouzlo a originalitu.

Retro edice nabízí medvědy, kteří jsou heboučcí, mají dokonalý vzhled a kloubové ruce, nohy i hlavu. Můžete je nastavit či posadit do jakékoliv podoby a vytvoří stylovou dekoraci dětského pokoje i domu.

Medvěd není tak měkký jako běžný Bukowski medvěd. Nenahradí tedy muchláčka, ale bude hračkou dětem a dekorací dospělým.

Bříško má naplněné polyesterovou vatou a kuličkami.

Pokud chcete originálního a dokonalého medvěda, jako za starých časů, je retro edice správnou volbou.

Plyšová zvířátka od švédské firmy Bukowski Design jsou nejlepší značkou v této kategorii plyše. Každý plyšáček má své jméno. Medvěd má atest 6m+. Medvídek je pratelný ručně na 30°C.

Velikost 30 cm.

Plyšový drak ležící Laying Drago - růžový

Cena: 760 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Muchláček mazlík na spaní Pejsek Organic

Cena: 795 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Plyšový zajíc Friendly Kanini - žlutý

Cena: 630 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Plyšová veverka Blixten, šedá střední

Cena: 456 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Zajíc Bunny Brothers - zelené kalhoty

Cena: 669 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Plyšový srneček Happy Harald v cihlových kalhotách

Cena: 570 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup