O nás

 

Jsme malá rodinná firma s individuálním přístupem k jednotlivým zákazníkům. Do našeho sortimentu vybíráme originální a neokoukané hračky a doplňky pro děti, které nás přesvědčily svou kvalitou zpracování a designem. S většinou výrobků máme vlastní výbornou zkušenost díky našim dětem, které jsou pro nás nejlepším měřítkem pro zajímavou a kvalitní hračku. Z jejich nadšených reakcí víme, že design doplňků do pokojíčku, potřeb pro jejich stolování a dětských módních doplňků se líbí a že je velmi rádi používají při jejich každodenních činnostech.

 

Jako rodiče dvou dětí řešíme často problém, jak naše „raubíře“ zabavit. Určitě to také znáte, hračky v pokojíčku už není kam dávat, ale je už žádná nebaví. Co jenom nového vymyslet? Z toho důvodu se snažíme do našeho e-shopu vybírat produkty, které nejsou na trhu a v kamenných prodejnách běžné a u kterých víme, že jsou zajímavé pro děti všech věkových kategorií. U nás najdete hračky, které jsou nejen krásné a originální, ale které se také snaží u dětí rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti.

 

Náš internetový obchod s úspěchem využijete také pro zvláštní příležitosti vašich dětí. Před každou oslavou narozenin a svátků se nás všechny babičky, tety a taky dědečci a strejdové ptají, co vhodného našim potomkům k jejich radostné události pořídit. I pro tyto příležitosti je tu naše nabídka, která uspokojí i ty nejnáročnější ratolesti.

 

Nápad na vytvoření e-shopu s kvalitními a originálními hračkami vznikl v roce 2012 a v listopadu téhož roku byl spuštěn pod názvem Skibidoo (jako hříčka se jmény zakladatelů), načež se v srpnu roku 2013 definitivně přejmenoval na Juchoo (čti: juchů).

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup