Úvod  \ Malovací lahvičky s barvami pro nejmenší

Djeco - Malovací lahvičky s barvami pro nejmenší

Malovací lahvičky s barvami pro nejmenší - 0 ks

390

Výrobce: Djeco

Odeslání:do 7 dnů !

Kat. číslo: DJ09002

Malovací lahvičky s barvami pro nejmenší, Djeco

Pěnové malovací lahvičky s barvami Djeco pomocí kterých mohou i ti nejmenší malíři vytvářet krásné obrázky v zářivých a jasných barvách. 

Sada malovátek Djeco je 6 kusů ergonomicky upravených malovacích lahviček s houbičkou - aplikátorem, pomocí kterých mohou malovat i ti nejmenší malíři. 

Sada obsahuje 6 lahviček pěkných barev. Lahvičky jsou opatřeny malou houbičkou, díky které děti mohou pohodlně a snadno barvy nanášet na papír, malovat silné čáry, ťupkovat obrázky a vybarvovat větší plochy. Děti si tak hravou formou samy zahájí uvolňovací cvičení pro přípravu na psaní. 

Lahvičky dětem umožňují snadný úchop a díky kulatému hrotu se ani při větším tlaku dětí nezničí. 

Malovátka - lahvičky jsou ideální variantou pro malování malých dětí, pro které je ještě obtížné malovat pomocí štětců.

Sada obsahuje 6 kusů lahviček jasných a zářivých barev na malování

Vhodné pro děti od 18 měsíců

Třpytivé fixy - pastelové barvy

Cena: 310 Kč

Skladem: 1 ks

Dětské noční světlo a sněžítko Pilot

Cena: 1 200 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Designový sešit Aurélia

Cena: 89 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Házecí kroužky Džungle

Cena: 660 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Djeco logo

DJECO je francouzská firma, která vyrábí originálně výtvarně zpracované, vtipné a jednoduše geniální hračky.Značka DJECO klade velký důraz na výtvarnou a estetickou stránku - hračky navrhují a ilustrují velmi talentovaní výtvarníci, kteří dodávají už tak zajímavým předmětům perfektní vzhled. Hračky DJECO umí děti zabavit a při tom rozvíjejí fantazii a zároveň vzdělávají.

Unikátní svět DJECO tvoří celá řada her, hračky a dekorativní předměty. V širokém sortimentu najdete vysoce kvalitní dřevěné hračky, puzzle, společenské a karetní hry, kreativní sady, dekorace do dětského pokojíčku, porcelán a mnoho - mnohodalších pokladů s nezaměnitelným designem DJECO! Pro větší děti dostávají hry a hračky mimo krásné ilustrace a nápadité zpracováníidalší rozměr. Hračky začnou být vynalézavé, tvořivé, prostě nadčasové. Ohromí svojí variabilitou, která přímo podporuje kreativitu dětí a budou tak dál a dál ovlivňovat a rozvíjetjejich pohled na svět.

Existuje ještě nějaká hra nebo hračka, která Vás dosud nenapadla? DJECO ji už určitě vymyslelo. Hledejte a pozorně se dívejte, kreativní svět DJECO je Vám otevřený.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup