Úvod  \ Loto hmatové Zvířátka

Djeco - Loto hmatové Zvířátka

Loto hmatové Zvířátka - 0 ks

580

Zboží se již neprodává

Výrobce: Djeco

Kat. číslo: DJ08129

Loto hmatové Zvířátka od firmy Djeco.

Děti roztočí ruletu a hledají a poznávají v přiloženém pytlíčku zvířátka, která mají stejně heboučký nebo chlupatý kožíšek, jako zvířátko na ruletě. Naučná hra pro nejmenší.

Naučte děti nové věci pomocí této hry.

Loto od firmy Djeco je velmi kvalitně a originálně zpracované. Pomocí této hry se mohou děti naučit poznávat zvířátka nejen podle vzhledu, ale i podle hmatu - kožíšku.

Loto čtyři roční období

Cena: 210 Kč

Skladem: 3 ks

Lidé v práci

Cena: 329 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Moje první tvary

Cena: 329 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Djeco logo

DJECO je francouzská firma, která vyrábí originálně výtvarně zpracované, vtipné a jednoduše geniální hračky.Značka DJECO klade velký důraz na výtvarnou a estetickou stránku - hračky navrhují a ilustrují velmi talentovaní výtvarníci, kteří dodávají už tak zajímavým předmětům perfektní vzhled. Hračky DJECO umí děti zabavit a při tom rozvíjejí fantazii a zároveň vzdělávají.

Unikátní svět DJECO tvoří celá řada her, hračky a dekorativní předměty. V širokém sortimentu najdete vysoce kvalitní dřevěné hračky, puzzle, společenské a karetní hry, kreativní sady, dekorace do dětského pokojíčku, porcelán a mnoho - mnohodalších pokladů s nezaměnitelným designem DJECO! Pro větší děti dostávají hry a hračky mimo krásné ilustrace a nápadité zpracováníidalší rozměr. Hračky začnou být vynalézavé, tvořivé, prostě nadčasové. Ohromí svojí variabilitou, která přímo podporuje kreativitu dětí a budou tak dál a dál ovlivňovat a rozvíjetjejich pohled na svět.

Existuje ještě nějaká hra nebo hračka, která Vás dosud nenapadla? DJECO ji už určitě vymyslelo. Hledejte a pozorně se dívejte, kreativní svět DJECO je Vám otevřený.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup