Úvod  \ Dřevěná kostka s aktivitami

Scratch Europe - Dřevěná kostka s aktivitami

Dřevěná kostka s aktivitami - 1 ks

1 557

Výrobce: Scratch Europe

Odeslání:do 7 dnů !

Kat. číslo: SC6181048

Dřevěná kostka s aktivitami Scratch

Edukativní hračky jsou pro děti velmi důležité. Velká kostka s aktivitami značky Scratch obsahuje spoustu možností, při kterých se dítě zabaví a zároveň rozvíjí.

Nádherně zpracovaná dřevěná kostka je edukativní hračka navržená speciálně pro děti od 12 měsíců. Kostka obsahuje 5 stran plných aktivit, které stimulují jemnou dětskou motoriku, rozvíjí koordinaci oko-ruka, a poskytují podněty pro učení barev a tvarů a počítání v pozdějším věku.

Kostka má odnímatelné víko s barevnými korálky k přesouvání, další čtyři strany kostky obsahují mnoho akvivit - bludiště, počítadlo, bezpečné zrcátko, květinový strojek a puzzle se zvířátky.

Kostka poskytuje dětem mnoho podnětů ke zkoumání a učení a zároveň spoustu zábavy.

Materiál dřevo
Velikost 18 x 19,5 x 34 cm
Vhodné pro děti od 12 měsíců 

 

Belgická značka Scratch je poměrně mladou značkou na hračkářském trhu a právě proto přináší na trh hračky v novém moderním designu a s novými nápady.

Design hraček Scratch vzniká v Belgii a podílí se na něm tým mladých lidí, které spojuje nadšení pro svou práci. Tým je složený z mladých rodičů a specialistů, který zohledňuje ve svých návrzích nároky dětí i rodičů na hračky, a to ruku v ruce s moderním nadčasovým designem, důrazem na inovaci a maximální bezpečnost produktů.

Každá z hraček je navrhována speciálně pro učitý věk dětí s ohledem na jejich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporují rozvoj jemné motoriky, koordinaci pohybů, logické myšlení a rozeznání jednotlivých barev a tvarů.

Všechny materiály použité na výrobu hraček Scratch jsou pečlivě vybírány. Všechny hračky a výrobky procházejí pravidelnou kontrolou v souladu s evropskými a mezinárodními normami. S hračkami Scratch si mohou být rodiče jistí, že volí to nejlepší pro své dítě.


 

Baby spirála - kočička Angelique

Cena: 343 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Karkulka s aktivitami

Cena: 1 085 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Tahací pejsek Ella

Cena: 590 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Karkulka s aktivitami

Cena: 1 085 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Primo Zebra

Cena: 399 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Hladová velryba Matylda

Cena: 699 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup