Úvod

Kreativní domečky pro panenky

11.5.2016

 

DollsWalls jsou domečky pro panenky. Domečky pro panenky vyrobené z pevného kartonu, který je ekologický, skladný, kvalitní a pevný a ještě vypadá výborně. Ale nejsou to jen obyčejné domečky. Jsou to domečky, které jsou kreativní, dají se stavět podle nálady a mohou být pokaždé jiné!

 

Domeček pro panenky

 

DollsWalls to jsou kartonové stěny, které si děti postaví tak, jak se jim to zrovna líbí. Chcete několikapokojový dům s jednotlivými místnostmi? Nebo se vám zrovna teď hodí samostatné byty, aby měla každá panenka svůj? Okno bude vysoké nebo dlouhé? Kolik uděláme pokojů?

Domeček pro panenkyDomeček pro panenky

 

Děti mohou stavět  a přestavovat dle libosti. Dnes chtějí holčičky domeček pro panenky typu Barbie, zítra zase pro panenky malinké. Stěny mohou být stavěny na šířku či na výšku. Od toho se odvíjí velikost a výška domu.

Variabilita stěn DollsWalls je úchvatná. Děti baví postavit si domeček jako stavebnici. Baví je mít ho pokaždé jiný. Baví je stavět a následně si hrát. A to vše je ukryto ve stavebnici DollsWalls. Stavebnici, která vytvoří tak obrovský dům a přitom se vleze do jednoho malého kufříku.

Domeček pro panenkyDomeček pro panenky

 

DollsWalls bude bavit holčičky, ale i rodiče. Je zajímavé stavět s dětmi malé domy. Pomocí kartonových dílů a pevných plastových spojek může hra začít.

K domečkům DollsWalls je možné dokoupit další stěny a spojky v různých barevných kombinacích a ještě tak zvětšit dům. Je možné také pořídit nábytek panenkám a zdokonalit tak ještě více tento již teď dokonalý dům.

Domeček pro panenkyDomeček pro panenkyDomeček pro panenky

DollsWalls je domeček pro panenky, který je vlastně stavebnicí. Jeho výhody jsou zejména ve velikosti (je velikostně vhodný pro panenky Barbie), variabilitě a také skladnosti. Když vás domeček přestane bavit, složíte ho jednoduše do krabičky a příště si postavíte jiný.

Domeček pro panenkyDomeček pro panenkyDomeček pro panenkyDomeček pro panenky

Všechny díly domečků DollsWalls jsou vzájemně kombinovatelné. Můžete tedy kombinovat základní sady s barevnými stěnami, postupně je přikupovat a pořizovat další díly.

Domeček pro panenkyDomeček pro panenky

DollsWalls jsou dánské domečky, které jsou vyráběny v nejvyšší možné kvalitě přímo v Dánsku. Jsou originální a zaujmou holčičky i rodiče. Je tak snadné postavit si originální domeček a začít si hrát!

Kartonové domečky DollsWalls zakoupíte zde...

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup