Úvod  \ Akrylové fixy BRUSH PENS - metalické 20 barev

Artmagico - Akrylové fixy BRUSH PENS - metalické 20 barev

Akrylové fixy BRUSH PENS - metalické 20 barev  - 0 ks

479

Výrobce: Artmagico

Odeslání:do 7 dnů !

Kat. číslo: ARTM80340

Akrylové fixy BRUSH PENS - metalické 20 barev, Artmagico

S kvalitními akrylovými fixy a popisovači od firmy Artmagico si můžete hrát a tvořit dle libosti. Tyto výrazné a syté barvy vám pomohou překrýt malbou papír, kamínky, textil, sklo, dřevo, plast a další materiály. Stačí jen zapojit fantazii a tvořit.

Prémiové fixy Brush pens mají štětcový hrot. Můžete s ním malovat tenké linky, ale používat fixu také jako štětec. Přizpůsobí se skvěle vašemu tlaku, který na fix tvoříte. Linku můžete namalovat od 1 do 3 mm. 

Díky štětcovému hrotu můžete malovat obrázky, obrazy, ale používat také štětce k moderní oblíbené kaligrafii. 

Fixy mají perfektní krycí vlastnosti, což oceníte zejména na černém povrchu. Zde budete jen těžko hledat fixům konkurenci.

Akrylové popisovače Artmagico obsahují inovativní inkoust na vodní bázi. Jsou využitelné na všechny typy povrchů. Mají plynulý tok barvy, vysokou krycí schopnost, jasné a konzistentní barvy. V těle fixy najdete akrylovou barvu společně s pojivem, jejich spojení je zajištěno kuličkou, která při proštěrchání zajistí správnou konzistenci.

Fixy Artmagico jsou plněny kvalitním italským inkoustem, který zajišťuje neprůhlednost barev. Hroty jsou vyrobené v Japonsku a jsou zárukou dlouhodobé výdrže. Výsledný produkt je voděodolný a světlostálý, barvy zůstávají jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Barvy spolu můžete vzájemně mísit, fixy můžete stínovat a tak stejně při práci můžete využít obyčejnou vodu a štětec a s barvami si hrát. Díky této technice bude vaše práce dokonalá. Fixy výborně padnou do ruky.

Akrylové fixy nejsou hračka a nejsou určeny pro nejmenší děti. Dbejte také opatrnosti při štěrchání a zkontrolujte, jestli je víčko zavřené. Akrylové barvy s největší pravděpodobností nevyperete z oblečení. Zvažte tedy, co vašemu dítěti oblečete při malování těmito fixy.

Fixy jsou rychleschnoucí v zářivých barvách a mají inkoust odolný proti vyblednutí. Jsou voděodolné, UV-odolné, bez zápachu a bez toxických materiálů. 

S akrylovými fixami si můžete hrát a tvořit dle libosti. Využijete je na většinu materiálů, můžete kombinovat různé malířské techniky a vytvářet krásná umělecká díla. 

Fixy nejsou hračka a nejsou určeny pro nejmenší děti.

Šíře hrotu: štětcový typ 1-3 mm

Balení obsahuje: 20 barev fixů v metalických odstínech

 

Akrylové fixy - jejich použití a skladování

Akrylovou fixu můžete díky jejím specifickým vlastnostem použít na všechny materiály - porezní i neporezní. Před použitím fixu dobře protřepejte, aby byla barva konzistentní a dosáhli jste správného krycího efektu. Malujte na papír, dřevo, plast, sklo, porcelán, keramiku, kůži, koženku, kámen a mnoho dalších. Při použití na neporezní materiály typu sklo, porcelán, kámen a další může dojít k mechanickému porušení barvy, pokud budete povrch otírat. Je proto potřeba fixy správně zafixovat. Na porezních materiálech typu papír, dřevo, látka a další je potřeba fixu důkladně protřepat, aby se vám nerozpíjela.

Akrylové fixy skladujte nejlépe v leže, aby nedocházelo k zasychání barvy a vysychází hrotu.

Na některých typech povrchů je akrylové fixy vhodné zafixovat z důvodu vyšší odolnosti, abychom zamezili mechanickému poškození vašeho výtvoru. 

Akrylové barvy 24 kusů

Cena: 299 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Oboustranné fixy Creatissimo - 80 kusů

Cena: 711 Kč

Skladem: 1 ks

Akrylový blok Premium A4

Cena: 99 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Akrylové fixy Extra jemný hrot 0,7 mm - metalické 16 barev

Cena: 399 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup