Úvod  \ Zábavná houkačka - klakson a světlo na kolo - modrá

Mini Hornit - Zábavná houkačka - klakson a světlo na kolo - modrá

Zábavná houkačka - klakson a světlo na kolo - modrá - 1 0

499

Výrobce: Mini Hornit

Skladem: 1 ks

1 komentář

Kat. číslo: 5353GRBU

Zábavná houkačka - klakson na kolo a světlo Mini Hornit

Zábavná houkačka se světlem na kolo Mini Hornit je skvělá věc pro malé i větší cyklisty. Nastavte si zvuk, který se vám líbí, rozsviťte světlo a jedem!

Známe to všichni. Děti jedou na kole, odrážedle či koloběžce a náhle mají někoho v cestě. Potřebují ho upozornit, že ho předjedou. Voláním je to zdlouhavé, navíc nejsou děti v tuto chvíli většinou slyšet. Je potřeba mít pořádnou houkačku - klakson, kterým chodce či jiného jezdce upozorníme, že ho budeme míjet. Houkačka Mini Hornit je pro tyto účely skvělá a ještě i zábavná. Několik druhů zvuku klaksonu, který upozorní, pobaví děti i dospělé. 

Děti si mohou vybrat zvuky: zvonek, automobil, policie, motorka, laser, helikoptéra, hasiči, prd, magické kouzlo, letadlo, houkačka, říhnutí, vlk, kohout, lev, slon, kůň, sršeň, kouzelný koberec, bomba, couvající náklaďák, vlak, trumpeta a klakson.

Aby byly děti slyšet podle vašich představ, můžete si na klaksonu nastavit 3 intenzity zvuku - nízká, střední, vysoká.

Kromě toho, že děti musí být slyšet, musí být také vidět. Občas se stane, že se z výletu vracíme za šera či po tmě. Je dobré mít na kole světlo. Zábavná houkačka má obojí. 

Světlo, kde si můžeme nastavit zda bude svítit bíle či zeleně, zda bude svítit stále či blikat. Skvělá blikačka, která svítí intenzitou 12 lumenů je bezpečná a přitom zábavná.

Pro větší bezpečnost dětí je houkačka dodávána s dálkovým ovládáním. Díky tomuto ovládání nemusí děti v případě troubení sundávat ruce z řidítek.

Houkačka se na řidítka připevňuje pomocí gumových křidélek, snadno se tak tedy nasazuje i sundává a je vhodná pro jakýkoliv typ řídítek.

Děti milují jízdu na jakýchkoliv kolových prostředcích. Tato zábavná houkačka však tuto lásku ke kolovým prostředkům ještě znásobí. Děti budou nadšené, když pojedou například jako formule, vlak či budou vydávat houkačkou legrační zvuky. 

Zvukový klakson je skvělý a zároveň praktický dárek pro menší i větší dět!

Zábavná houkačka splňuje krytí IP33 (produkt odolává stříkající vodě a slabému dešti). 

Výrobek vyžaduje 2x1,5V AAA baterie (jsou součástí)

Sada obsahuje: zábavnou houkačku se zvuky a světlem, dálkové ovládání

Velikost 10x4,5x3 cm

Vhodné pro děti od 3 let.

 

(1)
Ovládání hlasitosti

Spokojenost, jen jsme nepřišli na to jak se ovládá zvuk ????

Přidáno: 14.03.2024 06:50:32

Nezjišťujeme, zda zveřejněný komentář pochází od spotřebitele, který výrobek nebo službu skutečně použil nebo si je zakoupil.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup