Úvod  \ Dřevěné chodítko s kuličkami Sovička

Scratch Europe - Dřevěné chodítko s kuličkami Sovička

Dřevěné chodítko s kuličkami Sovička - 1 ks

2 151

Zboží se již neprodává

Výrobce: Scratch Europe

Kat. číslo: SC6181433

Dřevěné chodítko s kuličkami Sovička Scratch

Dřevěné chodítko Scratch bude bezpečnou oporou vašeho děťátka při prvních krůčcích. Poslouží jako chodítko a zároveň vozítko na hračky. Děti se s ním rychle a snadno naučí bezpečnému pohybu.

Děti milují vozíčky, do kterých si mohou vkládat oblíbené hračky, plyšáky apod. Toto dřevěné chodítko poslouží pro vození věcí a zároveň pro zdokonalení chůze. Dítěti vydrží dlouhou dobu a užije si s ním spoustu zábavy.

Chodítko poroste s vašimi dětmi, má totiž nastavitelnou výšku rukojeti a také nastavitelný pojezd koleček! Klíčem lze kolečka povolit nebo dotáhnout dle aktuálních schopností dítěte. Při jeho prvních krůčcích se kolečka dotáhnou, aby mu chodítko neujíždělo a mělo pevnou oporu. Později při jistější chůzi se naopak tlak na kolečka povolí, aby se dítě mohlo s chodítkem pohybovat rychleji.

Dětský vozíček je vyroben z kvalitního bukového dřeva a má gumové pneumatiky, které zajišťují extrémně tichou jízdu. Navíc chrání vaši podlahu před poškrábáním, které by mohla způsobit dřevěná kolečka.

Vozíček má řadu kuliček jako počítadlo pro nejmenší děti.

Vozíček - chodítko je nadčasová hračka, která je krásným dárkem k 1. narozeninám.

Materiál kvalitní bukové dřevo
Rozměr: 45 x 45 x 31 cm
Vhodné pro děti od 1-3 let

 

Belgická značka Scratch je poměrně mladou značkou na hračkářském trhu a právě proto přináší na trh hračky v novém moderním designu a s novými nápady.

Design hraček Scratch vzniká v Belgii a podílí se na něm tým mladých lidí, které spojuje nadšení pro svou práci. Tým je složený z mladých rodičů a specialistů, který zohledňuje ve svých návrzích nároky dětí i rodičů na hračky, a to ruku v ruce s moderním nadčasovým designem, důrazem na inovaci a maximální bezpečnost produktů.

Každá z hraček je navrhována speciálně pro učitý věk dětí s ohledem na jejich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporují rozvoj jemné motoriky, koordinaci pohybů, logické myšlení a rozeznání jednotlivých barev a tvarů.

Všechny materiály použité na výrobu hraček Scratch jsou pečlivě vybírány. Všechny hračky a výrobky procházejí pravidelnou kontrolou v souladu s evropskými a mezinárodními normami. S hračkami Scratch si mohou být rodiče jistí, že volí to nejlepší pro své dítě.

Rumba koule Sovička

Cena: 165 Kč

Skladem: 1 ks

Sada hudebních nástrojů Ptáček

Cena: 766 Kč

Odeslání:do 7 dnů !

Kuličková dráha kravička

Cena: 1 782 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Magnetické šipky Rytíř

Cena: 457 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Magnetické šipky ZOO

Cena: 457 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Dřevěný houpací kůň

Cena: 3 493 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup