Úvod  \ Plyšová opička Jozzi, velká

Orange Toys - Plyšová opička Jozzi, velká

Plyšová opička Jozzi, velká - 1 ks

604

Zboží se již neprodává

Výrobce: Orange Toys

Kat. číslo: 410225

Plyšová opička Garry Orange Toys

Nová kolekce Orange Toys Life je plná úžasných kamarádů. Jsou to plyšové hračky, které dělají radost a přinášejí štěstí. To je hlavní důvod a myšlenka značky Orange Toys - děláme úžasné hračky, protože máme rádi úžasné holčičky a kluky.

Garry a Jozzi jsou bratranec a sestřenice. Tráví spolu hodně času a všichni si tak myslí, že jsou sourozenci. Narodili se ve stejný den a tak spolu vždycky rádi slaví narozeniny. Garry leto věnoval k narozeninám Jozzi teplé rukavice. Jozzi zase poprosila svoji babičku, aby upletla Garrymu šálu, která se hodí k jeho elegantnímu námořnickému kabádku, který Garry moc rád nosí.

Garry je výborný kamarád a má doma krásného papouška. Učí ho mluvit a stará se o něho úplně sám. Vyprosil si ho od rodičů a je s ním moc šťastní. Jozzie také miluje ptáčky. Našla na podzim na dvorku dva vrabčáky, o které se teď přes zimu stará. Chce si je nechat do jara a pak je vypustí do volné přírody. Je z toho sice smutná, ale ví, že to tak má být.

Garry a Jozzi mají jeden společný sen. Chtějí spolu odjet do Antarktidy a vidět tučňáky v jejich přirozeném prostředí. A tak si šetří penízky na cestu. Nejsou si však úplně jistí, zda je rodiče pustí.

Garry i Jozzi jsou velice přátelští a mají rádi nové kamarády. Pokud se jím staneš i ty, třeba tě vezmou s sebou do Antarktidy!

Každý plyšáček z kolekce Life má svoji dárkovou krabičku, která zároveň slouží jako jeho domeček. Je to výborný dárek také pro kreativní děti, protože krabičku si děti mohou vymalovat podle svých představ. Stačí jen fixy či štětec a barvičky a krásný domeček je na světě.

Každý plyšáček je výjimečný a stane se nerozlučným kamarádem vašeho dítěte. 

Plyšák je pratelný ručně.

Velikost 35 cm

Plyšový zajíc Graham, velký

Cena: 791 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Plyšový medvídek Oliver se šálou

Cena: 336 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Plyšový pes jezevčík Mozart

Cena: 488 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Plyšový medvěd Hedvig - růžové šaty

Cena: 506 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Plyšový pes pudl Mollie

Cena: 506 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Plyšový pes Bruno, velký

Cena: 888 Kč

Odeslání:do 5 dnů !

Toto zboží ještě nikdo nekomentoval, můžete být první.

Nový komentář ke zboží

Prosíme o zachování slušnosti v komentářích. Pište pokud možno s diakritikou. Komentáře které se nebudou vztahovat ke zboží, popřípadě komentáře urážlivé, protizákonné a podobně budou vymazány.

Html tagy budou z komentářů automaticky smazány, jakékoliv formátování textu není z bezpečnostních důvodů možné.

Internetové adresy budou převedeny automaticky na odkazy.

Provozovatel

Mgr. David Skýba

IČ: 70427704

info@juchoo.cz

Kontakty

Bezpečný nákup